2017. december 12, kedd - Gabriella

Hírek

Michelisz Norbert nyerte a fő futamot Argentínában
2017. Július 17. 07:15, hétfő | Sport

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.

Kiss Norbert újra Eb-futamot nyert, második az összetettben
2017. Július 17. 05:00, hétfő | Sport

A vasárnapi első futamot a szombatihoz hasonlóan megnyerte, majd a záróversenyen harmadik lett a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert,

Michelisz nyerte a túraautó-vb portugál főfutamát
2017. Június 26. 07:25, hétfő | Sport

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.

A Manchester Unitedé az Európa Liga trófeája és a BL-főtáblás indulás
2017. Május 25. 07:29, csütörtök | Sport

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát: az angol csapat szerda este a stockholmi döntőben 2-0-ra győzte le a holland Ajax Amsterdam együttesét.

Bottas első győzelmét aratta az Orosz Nagydíjon
2017. Április 30. 17:24, vasárnap | Sport

Pályafutása első futamgyőzelmét aratta Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjon, Szocsiban.

Fontos győzelmet aratott a magyar rögbiválogatott
2017. Április 23. 05:00, vasárnap | Sport

A magyar rögbiválogatott fontos győzelmet aratott a norvég csapat ellen az Európai Nemzetek Kupája-sorozat második konferenciájának északi csoportjában.

Vízilabda Eb - bronzérmes a női válogatott
2014. Július 26. 17:49, szombat | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott a harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután a szombati bronzmérkőzésen 10-9-re legyőzte az olasz csapatot.

Kézilabda: Győr, Szeged... folytassa Veszprém! - VIDEÓVAL
2014. Május 20. 15:58, kedd | Sport

A győri lányok a Bajnokok Ligájás címvédése után, az elmúlt hétvégén ismét nagy sikert könyvelhetett el a honi kézilabda-élet. A Pick Szeged férfi csapata Berlinben megnyerte az EHF-kupa döntőjét.

Legyőzte Ausztriát a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 29. 07:43, hétfő | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott utolsó tesztmérkőzésén legyőzte vasárnap az osztrákokat Szombathelyen.

2012. Május 31. 14:19, csütörtök | Sport

Becsület és sportszerűség

A BoxingONE Championship 2012-es tavaszi szezonjából már csak egy mérkőzés van hátra: június 2-án, szombaton 18 órától a „Debrecen Thunders" a szlovákiai „Komárno Sharks" együttesét fogadja a Debrecen Plázában.

2012. Május 28. 14:09, hétfő | Sport

Kobajasi repült, Webber diadalmaskodott

Mark Webber nyerte vasárnap a Forma–1-es Monacói Nagydíjat, az ausztrál autóversenyző rajt-cél győzelmet aratott.

2012. Május 24. 07:23, csütörtök | Sport