Hírek
2013. Október 17. 08:43, csütörtök |
Helyi
Forrás: kapos.hu
Vízből mentettek
A vízből mentést gyakorolták kedden a vízirendőrök a Balatonon.
A legjobbak másfél perc alatt teljesítették a feladatot. Idén eddig több mint 200 ember életét mentették meg.
Szlalomozás, vízből mentés, ügyességi és gyorsasági próbák. Ilyen versenyszámokban mérték össze tudásukat az Országos Vízirendészeti Rendőr Járőrverseny résztvevői Balatonőszödön. Az indulók szerint, amit itt tanulnak és gyakorolnak, az a mindennapokban életeket ment.
ij
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
