Városlista
2025. július 15, kedd - Henrik

Hírek

2011. November 29. 08:28, kedd | Bulvár
Forrás: Story Online

Veronika hasonmását öleli Cristofel

Úgy tűnik, máris túltette magát VV Veronikán Cristofel. Legalábbis az a fotó ezt látszik alátámasztani, amin egy Veronikára igencsak hasonlító sötét hajú szexbombát ölelget.

Figyelemfelkeltő fotó jutott a Storyonline birtokába. A képen VV Cristofel látható, amint a szexis Playmate-t Lévai Adriennt öleli... A dolog pikantériája, hogy a csinos lány igencsak hasonlít Cristofel villabéli nagy szerelmére, Veronikára. Adrienn ráadásul le sem tagadhatná, hogy mennyire örül, hogy megismerhette Cristofelt, hiszen a közös képet azonnal felrakta a legnagyobb közösségi portálon vezetett adatlapjára.
"Cris-szel az erotika kiállításon találkoztam" - írta Adrienn, sőt egy képaláírásban beszédesen csak "pitbullnak" nevezte Cristofelt...
Ki tudja, Cristofel máris megtalálta Veronika utódát?
Közben pedig a villalakó lány rájött, mekkorát hibázott, amikor Péterrel ment randevúra Cristofel helyett, sőt, nem tagadta: még mindig érez a kubai fiú iránt valamit. "Úristen, ha ezt Cirstofel végignézte, mit gondolt? Ha itt mindenkinek úgy jött le, hogy mi a Petivel...Úristen!" - fakadt ki Veronika, aki még nem is tudja, hogy a viselkedésével most egyszerre taszította el magától Pétert és Cristofelt is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár

Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban

Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.

2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár

Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó

Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.

2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.

2025. Július 02. 07:52, szerda | Bulvár

Hőség - Olaszországban munkavégzési korlátozásokat vezettek be a hőség miatt

A rendkívüli hőség miatt tucatnyi olaszországi tartományban a déli óráktól egészen délután közepéig korlátozzák a szabadtéri munkavégzést.