Városlista
2025. július 25, péntek - Kristóf, Jakab

Hírek

2018. Január 12. 19:14, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: katasztrófavédelem

Tűz volt a budapesti Aréna bevásárlóközpontban

Kigyulladt egy szauna péntek délután a budapesti Aréna Plazában, a tűzben senki nem sérült meg. A látogatók estére minden szintre visszatérhettek.

Tűz volt egy Kerepesi úti bevásárlóközpontban, egy edzőterem szaunája gyulladt ki - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t.

Kolozsi Péter elmondta: a bevásárlóközpont harmadik emeletén történt a tűzeset. Működésbe lépett a beépített oltóberendezés, a tűzoltók pedig egy fali tűzcsap használatával elfojtották a lángokat. A tűz nem terjedt tovább a többi üzletre és nem sérült meg senki - tette hozzá.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság péntek este az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a bevásárlóközpont minden emeletére visszatérhettek a látogatók, így a tűz miatt korábban lezárt harmadik szintre is. Ideiglenesen 2000-2500 embernek kellett elhagynia az épületet.

Közölték továbbá: a tűzoltók hőkamerával is átvizsgálták az érintett területet, de már nem találtak izzó részeket.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld

Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását

A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.