Városlista
2025. július 30, szerda - Judit

Hírek

2019. Szeptember 23. 13:21, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Több mint 10 fokos a hőmérsékletkülönbség az országon belül

Több mint 10 fokos a hőmérsékletkülönbség az országon belül

Tíz-tizenkét Celsius-fokos hőmérsékletkülönbség is mérhető az ország különböző pontjain - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn a Facebook-oldalán.

Azt írták: Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megye egyes részein, a borult, esős tájakon mindössze 11, 12 fok a hőmérséklet, míg a Dunántúl napos területein néhol már 22 fok van.

Eleinte északkeleten, majd késő délutántól, estétől főként az ország délnyugati harmadán lehet eső - tették hozzá.

Az előrejelzés szerint a héten sokszor esős lesz az időjárás, de hidegre nem kell számítani. Néhol 10 fok felett alakulnak a minimumok is, napközben pedig 20, néhol 25 fok körüli maximumokra van kilátás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.