Hírek
2022. Március 14. 10:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Tizenegy határsértővel árokba borult egy embercsempész autója Bácsalmáson
Tizenegy határsértőt szállított egy román férfi, aki autójával árokba borult két órakor Bácsalmáson, az utasok valamennyien megsérültek a balesetben - tették közzé hétfő reggel a police.hu oldalon.
A bácsbokodi határrendészek éjjel két órakor Bácsalmáson egy román férfi ellen intézkedtek, aki gépkocsijával lesodródott az útról és árokba borult. A járműben tizenegy - magát szír állampolgárnak valló - külföldi utazott, akik mindannyian megsérültek a balesetben - írták.
A 23 éves férfi valószínűleg segítséget akart nyújtani a határsértőknek, hogy Nyugat-Európába jussanak, ezért őrizetbe vették, és embercsempészés megalapozott gyanúja miatt eljárást indítanak ellene.
A sérülteket kórházba vitték - áll a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
