Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2013. Április 10. 08:26, szerda | Helyi
Forrás: MTI

Tartozás miatt verték meg falubelijüket

Tartozás miatt verték meg falubelijüket

Önbíráskodás miatt indult büntetőeljárás két zalakomári felnőtt és egy 14 éves gyerek ellen, mert tartozás miatt megverték falubelijüket, akinek az autóját is megrongálták.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság keddi közlése szerint egy zalakomári férfi a családjával a hét végén az adósság rendezése miatt kereste fel falubeli ismerősét. Az elszámolási vita veszekedéssé fajult, ennek során a családtagok szöges léccel és bottal megütötték a sértettet, autójának hátsó szélvédőjét pedig baltával betörték.
A 23 éves férfi a bántalmazás következtében nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Az egyik gyanúsított a nyomozóknak azt mondta, hogy a helybenhagyott férfi korábban megvett tőlük egy autót, de még tartozott nekik a pénzzel.
A nagykanizsai rendőrkapitányság önbíráskodás miatt indított eljárást a 36 éves H. János, a 32 éves B. Ágnes és a 14 éves H. J. E. ellen, akik szabadlábon védekezhetnek az eljárás során.

ij

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód

A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben

A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese

2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld

Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját

Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.