Hírek
2013. Május 17. 09:18, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Szombattól negyven percenként járnak a balatoni kompok
Szombattól negyven percenként közlekednek a kompok a Balatonon;
korábban indulnak az első és később az utolsó járatok - tájékoztatta Szabó Zsolt, a Balatoni Hajózási Zrt. állomásfőnöke az MTI-t pénteken.
Szántód-révből mindennap reggel 6.40 órakor indul az első, 21.20 órakor az utolsó járat. Tihany-révből hét órakor indul az első komp, 21.40 órakor pedig az utolsó.
Közlése szerint a pünkösdi hosszú hétvégére a forgalom függvényében sűrítik a járatokat, az új menetrend július ötödikéig lesz érvényben. Ezt követően a kompok még hosszabb ideig közlekednek.
ij
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.
