Hírek
2013. November 13. 08:44, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Nemi szervét mutogatva követte a lányokat
Vádemelési javaslattal zárta le a Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya azt a nyomozást, amelyet szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendeltek el.
A gyanú szerint 2013. szeptember 2-án az esti órákban egy férfi Zalaegerszegen a Kovács Károly térről a buszpályaudvar felé követett két fiatal lányt, akiknek trágár módon szexuális ajánlatot tett, miközben nemi szervét mutogatta, majd önkielégítést végzett.
A szemtanúk részletes személyleírást adtak a mutogatósról, akit a zalaegerszegi rendőrök alig egy órán belül elfogtak, majd gyanúsítottként hallgattak ki.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a 25 éves, zalaegerszegi P. Géza Tamással szemben szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte a Zalaegerszegi Járási Ügyészségnek.
ij
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben
Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.
