Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2011. Október 31. 07:21, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress

Megtagadták a választ - fizettetnek a népszámlálók

Megtagadták a választ - fizettetnek a népszámlálók

Összesen kétszázezer forint büntetést kell fizetnie egy négytagú családnak Örkényben, mert nyolcszori időpont-egyeztetés után sem vett részt a népszámlálásban – olvasható a város honlapján (orkeny.hu).

A Pest megyei település aljegyzője, Szabóné Balázs Mónika a lapnak elmondta, hogy fejenként ötvenezer forint szabálysértési bírságot szabnak ki a családra, mert nyolc időpont-egyeztetés után sem válaszoltak a népszámlálási kérdésekre.

OririentPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld

Március 28-án megnyílik a megújult Citadella

Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket

2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld

Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát

Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld

Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát

2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok

Szerinte kamu az egész.