Hírek
2017. December 27. 17:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Megölte feleségét egy székkutasi férfi
Megölte feleségét egy székkutasi férfi, majd öngyilkosságot próbált elkövetni szerdán - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, az adatok szerint a 44 éves férfi szerda délelőtt 11 óra körül szólalkozott össze feleségével, majd a vita hevében egy állatok elkábítására használható eszközzel rálőtt az asszonyra. A nő olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Ezt követően a férfi ugyanezzel az eszközzel megpróbálta a saját életét is kioltani, a mentők életveszélyes sérüléssel vitték kórházba - tudatta a százados.
A férfi ellen emberölés bűntettének gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
