Hírek
2017. Október 16. 07:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Még élhetett az izsófalvi baleset áldozata, amikor egy másik autó áthajtott rajta
Az Izsófalván szombaton árokba borult autót vezető férfi valószínűleg még élt, miután kiesett járművéből, de egy gépkocsi halálra gázolta, amelynek sofőrje segítségnyújtás nélkül elhajtott
- pontosította Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap a történteket az MTI-nek.
A rendőrség szombaton még azt közölte, hogy egy személygépkocsi hajnalban lesodródott az útról Izsófalván, és az autót vezető férfi - akinek nem volt bekapcsolva a biztonsági öve - meghalt.
A szóvivő vasárnap elmondta: a baleset után néhány másodperccel érkezett a helyszínre egy másik autó, amelynek 21 éves vezetője elütötte az úttesten fekvő férfit, majd megállás nélkül továbbhaladt. Néhány száz méter után, műszaki hiba miatt az autó megállt, de vezetője akkor sem próbált meg segítséget nyújtani az elgázolt férfinak, hanem távozott. Nem segített az az öt ember sem, aki a két autóban ült, közülük az egyik az árokba borult járműben.
A rendőrök ellenük segítségnyújtás elmulasztása vétség, míg a gázoló autót vezető ellen segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indított eljárást, és őt őrizetbe is vették.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
