Hírek
2020. Április 24. 10:56, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Lezuhant egy siklóernyős Budapesten
Lezuhant egy siklóernyős Budapesten, a Bécsi út és a Kubik utca kereszteződésénél lévő bevásárlóközpont parkolójába csütörtök délután, a férfit gerincsérülés gyanújával vitték kórházba
- közölte a katasztrófavédelem és a mentőszolgálat az MTI-vel. Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője azt mondta, hogy amikor a tűzoltók kiérkeztek, a siklósernyős nem tudott mozogni, ezért leszedték róla az ernyőt és az azt rögzítő köteleket, majd a férfit átadták a mentőknek.
A mentők a fiatal férfit gerincsérülés gyanúja miatt vitték kórházba - közölte Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs és pr-vezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
