Hírek
2018. Július 03. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Leszúrtak egy 41 éves férfit Budapesten
A helyszínen életét vesztette az a 41 éves férfi, akit szúrt sérülésekkel találtak meg hozzátartozói az éjjel a X. kerületi Maláta utcai lakásában - írja a police.hu.
Az áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a mentőszolgálat már nem tudta megmenteni az életét.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított nyomozást, a helyszíni szemle folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk
2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld
Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt
Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
