Hírek
2016. Október 17. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Légpuskával sebesítette meg 11 hónapos gyermekét az apa
Légpuskával sebesítette meg az apja azt a 11 hónapos csecsemőt, akit a Baranya megyei Oldról életveszélyes állapotban szállítottak kórházba vasárnap délután
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság (BMRFK) a rendőrség honlapján. A rendőrség megállapította, hogy egy 22 éves helybéli férfi a lakásában nem kellő körültekintéssel rakta le töltött légpuskáját, véletlenül elsütötte azt, és így találta el 11 hónapos kisfiát.
A férfi ellen gondatlanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés miatt indult büntetőeljárás.
A BMRFK közleménye szerint a mentők diszpécsere tett bejelentést a rendőrség ügyeletére arról, hogy vasárnap 12 óra körül lőtt fejsérüléssel szállítottak a siklósi kórházba egy 11 hónapos oldi kisgyermeket, állapota kritikus.
A Pécsi Újság.hu információja szerint a gyermeket Siklósról mentőhelikopterrel Pécsre szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.
2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld
Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya
Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank
2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld
Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet
A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza
2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról
A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál