Hírek
2017. December 26. 15:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Köd nehezíti a közlekedést az ország több pontján
Köd nehezíti a közlekedést az ország több megyéjében, főként északon, az Országos Meteorológiai Szolgálat figyelmeztetést is kiadott - hangzott el az M1 aktuális csatorna Híradójában kedden.
Borsod megyében egyes helyeken 100 méter alá csökkent a látótávolság, és csúszóssá váltak az utak, de a nap második felében javulhatnak a látási viszonyok.
Fejős Ádám meteorológus azt mondta, az északi, észak-keleti megyékben több helyen egész nap megmaradnak a ködfoltok és csütörtökig hasonló időre van kilátás. Lassan azonban javul majd az időjárás - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
