Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2019. Május 07. 12:55, kedd | Belföld
Forrás: mti/Fotó: noe.hu

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Ismét lehet pályázni a NOE Családbarát önkormányzat díjára

Ismét lehet pályázni a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) Családbarát önkormányzat díjára – közölte a szervezet az MTI-vel.

A NOE az elismeréseket 2006 óta olyan helyhatóságoknak adományozza, amelyek intézkedéseikkel, támogatásaikkal erősítik a családos közösségeket, könnyebbé téve ezzel a gyermeknevelést a hétköznapokban.

A közlemény szerint a pályázatra június 15-ig lehet jelentkezni e-mailben a noe@noe.hu, postai úton pedig az 1056 Budapest, Március 15. tér 8. címen. A díjakat szeptemberben adják át az Országházban.

Az elismerésre pályázhatnak a korábban már díjazott önkormányzatok is, hiszen a Családbarát önkormányzat díj nem egy örökös elismerés, hanem évről évre újra pályázható és elnyerhető az elmúlt év intézkedései alapján - írták.

A pályázatról további információ a https://noe.hu/csaladbarat-onkormanyzatok/ oldalon található.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.