Hírek
2019. Február 11. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett budapesti viskóban
Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett viskóban Budapest X. kerületében, a Gyakorló utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság hétfőre virradó éjszaka az MTI-vel.
Azt írták, hogy az építmény teljesen megsemmisült.
A fővárosi hivatásos tűzoltók a lángok megfékezése után az ingatlanban egy emberre bukkantak, aki a mentők megállapítása szerint meghalt.
A viskó környezetében felállított sátrak egyikében egy másik személyt is találtak, ő nem sérült meg - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
