Hírek
2014. Augusztus 01. 07:54, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Hatszázmillió forint kormányzati támogatást kap a Hungaroring
Hatszázmillió forint támogatást kap a Hungaroring Sport Zrt. a rendkívüli kormányzati intézkedésekre szolgáló tartalékból - olvasható a Magyar Közlöny csütörtökön megjelent számában.
A kormány határozata szerint a Hungaroring idei rendezvényeinek megvalósítására csoportosítják át a pénzt elszámolási, a fel nem használt rész tekintetében visszatérítési kötelezettséggel.
Az átcsoportosítás ügyében a nemzetgazdasági minisztert jelölték meg felelősnek, az elszámolás és a visszatérítési kötelezettséget illetően pedig a nemzeti fejlesztési minisztert.
Hétfőn a kormány 527,2 millió forint egyszeri, azonnali átcsoportosítását rendelte el a költségvetésből a Forma-1-es televíziós közvetítés 2014-es jogdíjának biztosítására. Az összeget a rendkívüli kormányzati intézkedésekre szolgáló tartalékból csoportosítják át a Hungaroring Sport Zrt. támogatása jogcímcsoport javára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
