Hírek
2018. December 09. 12:51, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman szenvedtek szén-monoxid-mérgezést Kozármislenyben
Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy kozármislenyi lakásból szombat este - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A közlemény szerint a Viola utcai négylakásos sorház egyik lakásában három lakó lett rosszul. A kiérkező tűzoltók és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat munkatársai rendkívül magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a lakásban. A gázkazánt elzárták, a gázszolgáltató szakembereinek értesítését kérték.
A mentők ellátták az érintett lakókat, majd kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
