Hírek
2019. December 31. 06:29, kedd |
Belföld
Forrás: mti - Fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Halálra késelte párját egy férfi Kőbányán
Emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) ismeretlen tettes ellen, aki egy nőt bántalmazott egy kőbányai lakásban. A sértett később a kórházban életét vesztette
- közölte a BRFK a rendőrség honlapján hétfőn késő este. A tájékoztatás szerint a rendőrségre december 30-án 17 óra 54 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy Budapest X. kerület Harmat utcai lakásban egy nőt ismeretlen személy bántalmazott. A sértettet a mentősök kórházba szállították, ahol később életét vesztette.
A BRFK nyomozói megkezdték az ismeretlen elkövető felkutatását.
Az M1 információi szerint a nőt párja szerelemféltésből késelhette meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
