Városlista
2025. május 29, csütörtök - Magdolna

Hírek

2018. Április 13. 07:24, péntek | Belföld
Forrás: mti

Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon

Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon

Halálos gázolás történt a Budapest-Vác-Szob vonalon, emiatt 15-20 perces késésre kell számítani - közölte a Mávinform pénteken reggel az MTI-vel.

A vasúttársaság közleménye szerint Verőce és Vác között a Szobról Budapestre tartó személyvonat elgázolt egy embert.

A vonat utasait a katasztrófavédelem munkatársai szállítják át a helyszínen megálló másik személyvonatba. A hatósági intézkedések ideje alatt azon a szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, váltakozó irányban. Így a menetidő 15-20 perccel hosszabb a Budapest-Vác-Szob vonalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 29. 12:00, csütörtök | Belföld

NGM: lendületben a hazai turizmus - áprilisban több mint 1,4 millió vendég összesen 3,4 millió vendégéjszakát töltött a magyarország

A kormány azon dolgozik, hogy a dinamikusan bővülő hazai turizmus még intenzívebben járuljon hozzá a családok jólétéhez, a munkahelyteremtéshez és a vidéki turisztikai térségek fejlődéséhez -

2025. Május 29. 11:00, csütörtök | Belföld

Június 22-én lesz a Magyarország Szépe döntője a Duna csatornán

Bemutatták azt a húsz lányt, aki versenybe szállhat az idei Magyarország Szépe címért. A verseny döntőjét június 22-én élőben közvetíti a Duna csatorna.

2025. Május 29. 08:37, csütörtök | Belföld

Steiner Attila: geotermikus energiával helyeznék biztos alapokra a Liszt Ferenc Repülőtér energiaellátását

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér energiaellátását biztos alapokra szeretnék helyezni

2025. Május 29. 06:00, csütörtök | Belföld

MÁV: vasárnaptól meghosszabbított üzemidővel közlekednek a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok hétvégenként

Vasárnaptól a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok is csatlakoznak a hétvégenként érvényes új, éjszakai közlekedési rendhez - közölte a MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága szerdán a MÁV-csoport honlapján.