Városlista
2025. március 21, péntek - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2012. Április 04. 14:25, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Friss hírek az eltűnt magyar sztárról

Friss hírek az eltűnt magyar sztárról

Ezer éve nem hallottunk Fehér Anettkáról, ám most a StoryOnline megtudta, mivel is foglalkozik az utóbbi napokban.

A korábban sokakat megosztó tévés néhány éve igencsak visszafogott életet él, visszavonult a nyilvánosságtól, nem televíziózik és vendégként is csak nagyon ritkán tűnik fel egy-egy műsorban. Magánéletéről szinte egyáltalán nem beszél, mióta elveszítette a férjét. A StoryOnline megtudta, hogy Anettka sokat foglalkozik keresztlányával, Terry Black kislányával, aki kedden lett hétéves.

Terry a StoryOnline-nak elmondta, Fannika nagyon szereti Anettkát, sokszor vannak együtt, születésnapja alkalmából csajos programot terveztek. A kislány egyébként csupa sportos ajándékot rendelt meg a családtól, biciklit és rollert is kért a szülinapjára. Természetesen tegnap családi körben is felköszöntötték Fannikát, de a nagy buli hétvégén lesz, amikor a rokonság vidéken jön össze - mesélte Terry.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 21. 07:31, péntek | Bulvár

Kiugró mértékben nőtt a zenei streaming bevétele Magyarországon

Kiugró mértékben, több mint 2,6 milliárd forinttal nőtt tavaly a zenei streaming magyarországi bevétele.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Bulvár

Tüzet gyújtva akart világítani egy fiú, de autók gyulladtak ki

A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy fiatalkorú fiú ellen gondatlan közveszély okozásának vétsége miatt. A fiatal kukázás közben tüzet gyújtva akart világítani, de kiégtek a hulladéktárolók, és a parkoló járművek.

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.