Hírek
2021. Október 17. 18:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy rakás csempészcigivel bukott le

Több mint 18 millió forint értékű csempészett cigarettát szállított, a szabolcsi rendőrök elfogták.
A rendőrök pénteken Tiszaadonynál ellenőriztek egy kocsival közlekedő ukrán állampolgárságú férfit.
Az egyenruhások az autóban kilenc mesterláda magyar adó- és zárjegy nélküli cigarettát találtak. Az egyenruhások a 46 éves férfit - a tizennyolcmillió forintot meghaladó értékű jövedéki termékkel együtt - átadták az eljárás lefolytatására illetékes Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársainak – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 24. 12:56, kedd | Belföld
Változás július 1-től: évente 120 napot lehet alkalmi és idénymunkában dolgozni
Havonta átlagosan 300 ezren dolgoznak egyszerűsített foglalkoztatással, őket és munkáltatóikat is érinti a július 1-jei változás.
2025. Június 24. 07:27, kedd | Belföld
Két nemzetközi szakmai díjra jelölték a Magyar Zene Házát
Két rangos európai múzeumi díjra jelölték a Magyar Zene Házát, amely nemcsak különleges építészete, hanem tartalmi és közösségi megközelítése miatt is felkeltette a nemzetközi múzeumi szakma figyelmét.
2025. Június 24. 07:26, kedd | Belföld
A lovagkirály legendájáról szól Szent László Napok programja Győrben
2025. Június 24. 07:18, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Meghaladta a 2 milliót a Voks válaszadóinak a száma
Orbán Viktor szerint mindannyian büszkék lehetünk, a papíralapú szavazatok száma meghaladta a 2 milliót a Voks 2025 szavazáson.