Hírek
2011. Július 05. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
Dzsudzsák Balázs ma edzésbe áll az Anzsinál
Hétfőn új fejezet kezdődött Dzsudzsák Balázs életében: a légiós a hét első napján Ausztriában csatlakozott az orosz labdarúgó-bajnokság ötödik helyén álló Anzsi Mahacskala együtteséhez, és kedden megkezdi az edzéseket is.
Az eindhoveni PSV-től érkező 24 esztendős magyar légiós hétfőn a kelet-ausztriai Bad Waltersdorfban csatlakozott új együtteséhez. Az ausztriai program meglehetősen sokrétű lesz: négy edzőmeccs – az első csütörtökön a horvát NK Zadar ellen –, erdei futás, erősítés és megannyi labdás gyakorlás szerepel a menüben.
„A csapat hétfő este érkezett meg Ausztriába, Balázsnak a szállodában kellett jelentkeznie – adott tájékoztatást Sallói István, a futballista ügyeit intéző menedzseriroda munkatársa. – A magyar játékos az edzőtábor közelsége miatt természetesen autóval ment az együttes után, az esti ismerkedést követően pedig kedden már két edzés is része a programnak. Délelőtt és délután is tréningezik a gárda, valamint a tíz nap alatt négy mérkőzést is játszik az Anzsi."
Gadzsi Gadzsijev négy fiatalt is magával vitt Ausztriába – a 65 esztendős szakember nem titkoltan azzal a szándékkal utaztatta csapatát edzőtáborba, hogy a tíznapos felkészülést követően hazatérve Oroszországba előrébb lépjen a tabellán. A mahacskalaiak a nyári szünetben az ötödik helyen állnak hazájuk bajnokságában.
Az Anzsi vezetőedzőjea Nemzeti Sportnak adott szombati exkluzív interjújában elmondta: noha eddig csupán DVD-felvételeken látta a 24 esztendős középpályás játékát, elméletben már megtalálta a helyét együttesében – ettől függetlenül a tréningeken néhány új dolgot mindenképpen szeretne kérni új labdarúgójától.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport
Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém
A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.
2025. Június 09. 08:09, hétfő | Sport
Nemzetek Ligája - Portugáliáé a trófea
2025. Június 08. 22:13, vasárnap | Sport
Kermor Motorsport: Két versenyhétvége, két győzelem, egy ezüst
Versenyzői beszámolók és képek innen-onnan:
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Sport
Pécsi Ármin a Puskás Akadémiától a Liverpool FC-hez igazolt
Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatához igazolt.