Hírek
2012. Május 16. 14:01, szerda |
Belföld
Forrás: OrientPress
Csökkent az üzemanyagok ára
Csökkentette bruttó 5 forinttal a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt. szerdán.
A változással a benzin átlagára literenként 426 forintra csökkent, a gázolajé pedig 427 forint lett.
A múlt héten a Mol 10 forinttal csökkentette a benzin és 6 forinttal a gázolaj árát.
A benzin ára az idén április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj január közepén volt a legdrágább, akkor egy liter átlagosan 449 forint volt.
Egy évvel ezelőtt egy liter benzin 382 forintba került, egy liter gázolaj pedig 362 forintba.
Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t