Hírek
2012. Október 08. 20:48, hétfő |
Helyi
Forrás: balaton.vehir.hu
Búcsú a balatoni utónyártól

Szombaton még fürdőztek a Balatonban, napoztak a part mentén az októberi nyárutón.
A hőmérő higanyszála 24 fokig kúszott, a Balaton hőmérséklete 18 fok volt szombaton. A szikrázó napsütésben sokan választották a Balatont és környékét.
Voltak, akik napfürdőztek a tó partján, de akadtak olyanok is akik "búcsúzóul" a tóban lubickoltak, ahogy fogalmaztak, ebben az évben már biztosan nem lesz a maihoz hasonlóan kellemes, napsütéses hétvége figyelembe véve a meteorológiai előrejelzéseket.
A szép időben sokan korzóztak a parton, vitorláztak, szörföztek, kirándultak a tónál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 20. 07:23, kedd | Sport
Genfi tenisztorna - Fucsovics készülhet Djokovic ellen
A 2018-as bajnok Fucsovics Márton bejutott a második fordulóba a Genfben zajló, 596 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.