Városlista
2025. május 28, szerda - Emil, Csanád

Hírek

2011. Szeptember 09. 14:21, péntek | Belföld
Forrás: HírTV

Az évfordulón fejeződik be a nyomozás?

Befejeződhet a vörösiszap-katasztrófa miatt indított nyomozás a tragédia évfordulóján.

A foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétségének gyanújával indult rendőrségi nyomozás meghosszabbított határideje ugyanis éppen október 4-e.

A nyomozók eddig több mint 700 tanút hallgattak meg, míg gyanúsítottként a cég diszpécserét, Sz. Tibort, a Mal Zrt. jelenlegi vezérigazgatóját B. Zoltánt, valamint két vezetőtársát D. Józsefet és F. Józsefnét hallgatták ki. A vizsgálatokba geotechnikai, orvosszakértői, informatikai, hírközlési, környezetvédelmi és hulladékgazdálkodási szakértőket is bevontak a rendőrök. (rá)

hírTV

Címkék: vörösiszap

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 28. 17:16, szerda | Belföld

Új korszak elé néz a magyar kisipar

A globális kihívások és gyorsuló technológiai változások közepette is a magyar kisipar megerősítését sürgette Németh László,

2025. Május 28. 15:07, szerda | Belföld

Agrárkamara: a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszik az ingyenes pályázatírási szolgáltatást

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszi minden vármegyében az ingyenes pályázatírás szolgáltatását - közölte a köztestület szerdán az MTI-vel.

2025. Május 28. 12:04, szerda | Belföld

Latorcai Csaba: a Brüsszelt vezető baloldali elit gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában

A Brüsszelt vezető baloldali elit igazából egy gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában, és egy gazdasági érdekcsoportot kiszolgálva mindent elkövet azért, hogy Ukrajnát soron kívül vegyék föl az Európai Unióba

2025. Május 28. 10:05, szerda | Belföld

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál

Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál Törökbálint térségében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-vel.