Hírek
2017. Július 20. 08:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Autóval ütközött a vonat Debrecen és Nagycsere között
Személyautóval ütközött egy vonat csütörtök reggel a Debrecen-Nyírábrány vonalon. A teljes vonalon pótlóbuszok szállítják az utasokat - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A baleset nem sokkal hét óra előtt történt Debrecen és Nagycsere között. A vasúti átjáróban a fénysorompó jól működött - írta a vasúttársaság.
A Mávinform közlése szerint a vonaton senki nem sérült meg.
A Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság arról tájékoztatott, hogy a személyautó vezetője a roncsba szorult, a debreceni hivatásos tűzoltók szabadították ki. A mentők a sérültet kórházba vitték. A vonaton negyvenegyen utaztak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.