Hírek

2013. Június 24. 08:32, hétfő | Helyi
Forrás: keszthely.hu

Átvette az alsópáhoki ovi a nyereményét

Az Alsópáhoki Szivárvány Óvoda nyerte az Intersport 100 ezer Ft-os ajándékát a Keszthelyi Kilométereken.
Fotó: keszthely.hu

A pünkösdi Intersport Keszthelyi Kilométerek futóverseny szombati napján 680 kisgyermek állt rajthoz, köztük az Alsópáhoki Szivárvány Óvoda kis ovisai, akik szép számmal versenyeztek a futamokban.

Nemcsak a kisgyerekek, hanem az óvodák és iskolák is versengtek, hogy melyikük tud arányosan a legtöbb versenyzőt elindítani a rendezvényen. A névadó szponzor által felajánlott fődíjat az alsópáhoki intézmény nyerte, hiszen létszámukhoz képest 41,5 százalékos részvétellel képviseltették magukat.

Kiválasztott nyereményeiket Németh Ida ovónő vette át személyesen Vörös Csabától, az Intersport keszthelyi áruházának vezetőjétől és Bedő Beától, a rendezvény főszervezőjétől.

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás

2024. Május 18. 11:00, szombat | Életmód

Kormány-egészség

Hornung Ágnes: ismét támogatásra pályázhatnak az 1-es típusú diabétesszel foglalkozó civil szervezetek

2024. Május 18. 09:24, szombat | Külföld