Hírek
2014. Szeptember 12. 06:50, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Árvíz - Két település megközelíthetetlen, mert kiöntött a Bakónaki-patak
A heves esőzések miatt megáradt Bakónaki-patak utakat öntött el, emiatt péntek hajnalra két település megközelíthetetlenné vált Zalában - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szóvivője az MTI-t.
Pécsi Norbert Sándor közölte: a Nagybakónakra és Kisrécsére vezető út egy-egy szakaszát le kellett zárni a járműforgalom elől, mert a Bakónaki-patak vize elárasztotta. Az áradás miatt mindkét település megközelíthetetlenné vált, mert közúton csak egy irányból érhető el mindkét falu.
A Principális csatorna áradása miatt csütörtökön Nagykanizsán vált járhatatlanná egy útszakasz. A csatorna partján vezető Camping utat teljes szélességében lezárták a forgalom elől.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
