Hírek
2013. Augusztus 05. 08:54, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Árokba hajtott és kigyulladt egy autó Zalában
Az út menti árokba hajtott és kigyulladt egy személyautó vasárnap a 74-es főút 31-es kilométerénél, a sofőr nem sérült meg - közölte a rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
Egyelőre ismeretlen körülmények között hajtott az árokba Barnakpusztánál az autó, amely a baleset következtében kigyulladt. Az autót vezető férfi nem sérült meg, de az égő autó miatt az aljnövényzet is lángra kapott. A zalai rendőrök a tűzoltás idejére az érintett útszakaszt fél pályán lezárták.
Farkas Diána, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI kérdésére elmondta: a helyszínre két járművel vonultak ki a zalaegerszegi tűzoltók. Az égő járművet eloltották, a tűz nem terjedt tovább az erdőre.
ij
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
