Hírek
2016. Május 11. 00:00, szerda |
Helyi
Forrás: Magyar Posta
Adóbevallás - hosszított nyitva tartás több postán
Ha szeret mindent az utolsó pillanatra hagyni, nem árt, ha tudja!
A Magyar Posta Zrt. a személyi jövedelemadó bevallási határidő utolsó napján, 2016. május 20-án, pénteken - az előző évekhez hasonlóan - számos postán hosszított nyitvatartással várja az ügyfeleket.
Az éjjel-nappal nyitva tartó Budapest 72 postán (Budapest Keleti pályaudvar) kívül, a Budapest 62-es posta (Budapest Nyugati pályaudvar) 24.00 óráig, míg a Budapest 114-es posta (Mamut Bevásárlóközpont) 21.00 óráig áll az ügyfelek rendelkezésére.
A Magyar Posta felkészült a várható forgalomnövekedésre, ugyanakkor ügyfeleinket arra kérjük, hogy időben érkezzenek a postára, vegyék figyelembe a várakozási időt.
Felhívjuk ügyfeleink figyelmét, hogy a Magyar Posta a küldemény felvételét a tényleges felvételi dátummal ismeri el, így ha az ügyfél a bevallási határidő utolsó napján éjfél előtt érkezik a postára, de a küldemény felvételére éjfél után kerül sor, akkor azon a tényleges dátum kerül rögzítésre.
Vidéken, valamennyi megyeszékhelyen legalább egy postahely, 20.00 óráig tart nyitva.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 24. 07:33, szombat | Belföld
HM: látványos bemutatók és szórakoztató programok lesznek a Városligetben a hétvégén
Különleges programokkal várják most hétvégén a Városligetben mindazokat, akik testközelből szeretnének megismerkedni a honvédelemmel; a honvédelem napja és a gyermeknap programjai minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérn
2025. Május 24. 07:32, szombat | Életmód
Rovarinvázió miatt átmenetileg bezár a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár
Rovarinvázió miatt az év végéig nem lesz látogatható a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár - jelentették be egy budapesti sajtótájékoztatón csütörtökön.
2025. Május 24. 07:30, szombat | Külföld
Lavrov: irreális, hogy a Vatikánban legyen az orosz-ukrán tárgyalások következő fordulója
Lesz következő fordulója Oroszország és Ukrajna tárgyalásainak, de irreális, hogy ezt a Vatikánban tartsák meg, a találkozó idejéről és helyszínéről még nem döntöttek