Hírek
2013. Április 30. 10:27, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4
Már így is többféle hardverrel létezik a Samsung idei csúcskészüléke, a Galaxy S4, de úgy látszik, hogy a dél-koreai vállalat még mindig túl kicsinek érzi a modellpalettát.
Elképzelhető, hogy az egyelőre a kínai piacon megjelenő S4-variáns a későbbiekben hozzánk is eljut, igény biztosan lenne rá. A két simfoglalaton kívül egyébként mindenben megegyezik a nemzetközi porondon is kapható 8 magos verzióval, tehát aki eddig csak a második simfoglalat hiánya miatt nem választotta a Samsung csúcskészülékét, az bizony nyithatja a pénztárcáját.
Azt, hogy mennyire kell kinyitni, egyelőre homály fedi, mivel a gyár nem árult el információt az újdonság áráról és pontos megjelenési időpontjáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
