Városlista
2026. január 27, kedd - Angelika

Hírek

2013. Február 18. 08:15, hétfő | Helyi
Forrás: heviz.hu

A Hévíz Card+ legkedveltebb szolgáltatói

A Hévíz Card+ legkedveltebb szolgáltatói

A Hévíz Tourinform iroda 1068 db kártyát adott ki a - nyereményjátékkal és pontgyűjtéssel kibővített - kártyából az elmúlt 6 hónap alatt

melyet közel fele-fele arányban igényeltek szállodában, illetve magánszálláshelyen pihenő vendégek. 40 különböző szolgáltató vesz részt a Hévíz Card+ programban és kínál kedvezményeket a hévízi vendégek számára, de kik voltak a legnépszerűbbek 2012-ben?

Az eredmény talán nem meglepő - hiszen emiatt látogatnak el legtöbben a városba - a legkedveltebb a Hévíz Tófürdő három órás fürdőbelépője volt, utána pedig szinte holtversenyben a Kocsi Csárda, Macchiato Caffe és a Rózsakert ajánlatai következtek.

A Tófürdő és a vendéglátóegységek mellett számos aktív kikapcsolódási lehetőséget vehetünk igénybe kedvezményesen, így hőlégballonozás, lovaglás, golfozás is szerepel a listán, de a hévízi jegyáras programokból is kaphatunk 10% kedvezményt.

A kártyát minden évben bővíteni és erősíteni szeretné a Hévíz TDM Egyesület, a cél egy minőségi vendégkártya kialakítása és fenntartása, az elmúlt év sikere alapján bátran tervezhetünk 2013-ban is a Hévíz Card+-al. A részletekről érdeklődjön a Hévíz Tourinformban!

Várjuk szeretettel Hévízen!

Ij

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Január 27. 07:36, kedd | Külföld

Teherforgalmi határátkelőket zártak le balkáni fuvarozók az EES bevezetése miatt

osznia-Hercegovina, Szerbia, Montenegró és Észak-Macedónia fuvarozói hétfő délben blokád alá vonták az Európai Unióval közös teherforgalmi határátkelőhelyeket - közölték az érintett szakmai szervezetek.